Tytuł


Wybierz termin


Kup bilet

Kup bilet

Kup bilet

Kup bilet

Kup bilet

Opis

Ponownie na naszych oczach Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym dokonają heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania
- wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie inspiracji podanych przez publiczność. Miejsce akcji, kto jest kim itd. określa widz.
Reszta to już tylko kunszt i wyobraźnia aktorów.

Sopocki Spektakl „Impro Atak” jest zbiorem małych form. Od stycznia wystawiany jest z wielkim powodzeniem w Małej Sali Teatru Nowego. Do września obejrzało go  7 tysięcy widzów na  48 przedstawieniach w Łodzi  oraz 2 tysiące na 15 przedstawieniach w lipcu i sierpniu w Sopocie.

Występujący to aktorzy Teatru Nowego w Łodzi: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz oraz Zorak, Lilu, Janek Jakubowski,Magdalena Prochasek, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jacek oraz znakomici muzycy Sławomir Bartkiewicz i Sławomir Badowski. Prowadzący - Jacek Stefanik.

Spektakle odbędą się w siedzibie Teatr Impro Sopot czyli Sali Koncertowej PKF w Operze Leśnej w Sopocie. Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Zdjęcia i filmy

  • IMPRO ATAK

Proponujemy również


Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy